Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAPIŠTE NÁM CO VÁS TRÁPÍ

 Napište nám do komentářů Váš problém, my se nad ním zamyslíme a kontaktujeme Vás zpět, takže prosíme nezapomeňte vždy uvádět zpětný kontakt na Vás, např mail nebo tel. číslo, děkujeme za pochopení.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Výdrž

(Jana, 28. 6. 2017 21:33)

Dobrý den,
s přítelem jsme něco málo přes rok a jediný problém, co máme, je jeho výdrž při sexu. Jsou nějaké zaručené rady, jak soulož jako takovou zaručeně prodloužit? Co se týče typem kondomů, polohou atp.? Popřípadě nějaké mastičky, léky.. Na nějaké "rady" se na internetu koukal, ale nic moc nepomohlo. Zkusil byste toho vyjmenovat co nejvíce, co by mohlo zaručeně pomoci?
janna.e@seznam.cz

Co mě trápí

(Tereza, 10. 4. 2017 15:05)

Trápí mě že jsem neoblíbená, kvůli tomu že prý nejsem dost retardovaná

Poděkování

(Bartáková Gábina, 30. 3. 2012 11:17)

Na stránky jsem se dívala, jsou moc hezké! Docela by mě zajímaly rekvalifikační kurzy, ale nenašla jsem jejich nabídku. U nás se nic nového nestalo. S manželem se o promlému nebavíme, teď když chodí na barák tak je relativní klid. Já tam nechodím vůbec. Jsem ještě tento týden doma, dobírám antibiotika, Kubík má ještě také trochu rýmu a práci jsem si mohla vzít domů a pracuji na PC. Akorát mě dnes zastihla smutná zpráva, umřela nám nevlastní babička z chalupy. Když jsme bydleli se synem v Praze, měla jsem přítele, ale rozešli jsme se, ale přesto jeho rodiče mi hodně pomáhali a pro Marťu byli stále babička a dědeček. Měla jsem ji moc ráda! Nevím, jak to mám říct Marťovi a jak bude reagovat? Proč zlý zůstávají a dobří odcházejí?
Mějte se moc fajn a děkuji za podporu! Gabča

Re: Poděkování

(Bukovská, 30. 3. 2012 11:18)

Hezký večer Gábi,
díky za odpověď,dostala jsem se k počítači až teď, měli jsme práci až v Písku.Co se týká rekvalifikačních kurzů, jsou vyhlašovány MPSV,
v souladu s poptávkou a s finančními rezervami, to my neovlivníme,ale každopádně jakmile bude nějaký kurz v přípravě,dám Vám vědět.
Co se týká úmrtí babičky,jen to že smrt je vždycky zlá,ale je součástí života a taky tak ji musíme brát, ale Gabčo je spravedlivá, i na ty zlé dojde.
Marťa je velmi chytrý a vnímavý klučina a svět kolem sebe už chápe a velmi dobře ví, co se kolem něj děje,určitě pochopí i to,že někdy je smrt
i vysvobozením od bolesti.Držte se, pozdravujte kluky a já se ozvu,kdy k vám dorazime. Bukovská